International One Loft Championship

WG Mistrzów

Edition 2018

Visits

Ilość wyświetleń: 106740

O stronie


Participants 2018

# Name and surname City Country Amount of pigeons
1. Oddział Lębork 064 PZHGP Bożepole Wielkie 5
2. TARASIUK JERZY ŁOSICE 10
3. Oleksiak Zbigniew Koziegłówki 5
4. Kuciejczyk-Poznar Nowa Wiea Grodziaka 5
5. Robert Gostynski Swiecianowo 5
6. Zbigniew Gostynski Swiecianowo 5
7. Henryk Zaborowski Nowa Wieś Lęborska 5
8. Laura Piankowska Nowa Wieś Lęborska 5
9. Team Marakanow Görlitz 10
10. J.Misiak .J.Cieślak Gryfice 5
11. Krzysztof Gański Sulęczyno 5
12. PRZEDNIKOWSKI WIESŁAW SWINOUJSCIE 5
13. Roman Kapton Szamotuty 5
14. Mieczysław Ćwikła Syców 5
15. Markus Lanke Berlin 5
16. D & M Szesny Wrocław 5
17. Artur Kozak Mörlunda Szwecja 5
18. Kaczan Patryk Biała Podlaska 5
19. KALATA JÓZEF Zaskale 2
20. ARTUR HRESKA Ludmierz 2
21. CHAMPION Hamburg 10
22. Józef Bator Ostoja 10
23. TOMASZ KICKO ŁOSICE 5
24. Roman i Dominika Warta Bolesławiecka 5
25. Marian Szklarz - 5
26. Krzysztof Popiół Lębork 5
27. Moczulski-Kamiński Mrzeżyno 2
28. MAREK LICA LASKI 5
29. DARIUSZ BRONKA KOŁCZYGŁOWY 5
30. Mitręga Wioletta & Zbigniew Pińczów 5
31. TEAM M.R. Wolbórz 5
32. Edward Derewlany Brzeg 2
33. KACPER RODA JAWORY 22 10
34. KACPER RODA JAWORY 22 10
35. GERARD MIGGEL Bytów 5
36. Piotr Wójcik Stoszowice 153 1
37. Dariusz Bedryj Mrzeżyno 2
38. Benedykt Kuczynski Budy 14 A 5
39. Janusz Głowacki Sławno 5
40. Cezary Bojkowski Sławno 5
41. Baranowski A. - Domżalski W. Długosiodło 5
42. Para Stanisław Szaflary 5
43. MasterTeam Mielec 10
44. IRENEUSZ SZOPA OLESNICA 5
45. Euro Team Toruń 2
46. Artur Frackowiak Modrzyca 7
47. Artur i Agnieszka Frackowiak Modrzyca 7
48. Wiki i Maja Trzcianka 3
49. Mateusz SZ Budachów 24 2
50. Krystyna Zaborowska Nowa Wieś Lęborska 5
51. Poradnik Hodowcy Jan i Stanisław Górscy Nowa Sól 5
52. Jan Głowacki Sławno 5
53. MARIUSZ PLATA WIELE 3
54. Dawid Piechowiak Kamien Pomorski 2
55. Andrzej Podsiadło Opole 5
56. A & K Kowal Jasienice 5
57. Jan Nowak Zielonka 5
58. Piotr K Poznań 5
59. Mariusz Zieliński Częstochowa 5
60. Team Müller Warnitz 5
61. DORIAN RR GRĄBKOWO 5
62. Dariusz Sabała Kraszewice 5
63. Marcin Nowacki Gdańsk 5
64. Orły Gawrona Częstochowa 5
65. Agnieszka i Marcin Pietrzak Opole 5
66. Europa Team UE 10
67. ciehanowski marek Gryfice 5
68. Janusz Koladyński Zielonka Pasłęcka 80 2
69. Tadeusz Dudziński Szczecin 5
70. Norbert Ziomek Chojnów 5
71. Piotr Mazurek Poznań 5
72. Michał & Natalia Kazimierscy Poznań 5
73. Dominik Stefański Kosciuszki 12 5
74. Tomasz Kowalski Poznań 5
75. Marcin Kocowicz - 5
76. Ireneusz Maciąg - 5
77. G DELANEY & R GOSTYNSKI Dromore 7
78. Tarach Maciej i Antoni - Gotowiec Rafał Niedoradz 5
79. Piotr Wiśniewski Prusice 5
80. Walczak A i W Złocienice 5
81. Alexander Schmidt Langenhagen 5
82. Dariusz Zieliński Opoczno 5
83. Edmund Olejarczyk Olsztyn 5
84. A i A Frąckowiak LOSOWANIE 1
85. Andreas Blattner LOSOWANIE 1
86. Andrzej Kamiński LOSOWANIE 1
87. Artur Markiewicz LOSOWANIE 1
88. Beata Jaskuła LOSOWANIE 1
89. Marek Ciechanowski LOSOWANIE 1
90. Dajlid Radosław i Edward LOSOWANIE 1
91. Działak E & J LOSOWANIE 1
92. Glaza Dariusz LOSOWANIE 1
93. Kaleja Piotr LOSOWANIE 1
94. Kos Ryszard LOSOWANIE 1
95. Kuciejczyk - Poznar LOSOWANIE 1
96. Mączyński Bronisław LOSOWANIE 1
97. Oleksiak Mariola LOSOWANIE 1
98. P i D Grzelak LOSOWANIE 1
99. Para Stanisław LOSOWANIE 1
100. Plata Mariusz LOSOWANIE 1
101. R i Z Gostyński LOSOWANIE 1
102. Rajewski Bogdan LOSOWANIE 1
103. Rurarz Zbigniew LOSOWANIE 1
104. Rusinek Zygmunt LOSOWANIE 1
105. Szaranek Paweł LOSOWANIE 1
106. Tarasiuk Jerzy LOSOWANIE 1
107. Team W & P LOSOWANIE 1
108. Wiesław Przednikowski LOSOWANIE 1
109. Zaborowski Henryk LOSOWANIE 1
110. Zachodni Wiatr LOSOWANIE 1
111. Ślusarz Ireneusz LOSOWANIE 1
112. Benedykt Kuczyński LOSOWANIE 1
113. Wolfram Kahl & Sohn LOSOWANIE 1
114. Krupa & Bursztynowicz Bobrowniki 5
115. RYSZARD KOS KAMIEŃ POMORSKI 3
116. Krzysztof Penczyński Bytnica 70 5
117. Krzysztof Florek Palcza 3
118. Yevheniy Gudz Worms 5
119. Heinrich Wenzel Schüttorf 5
120. Marcel Blattner Emsbüren 2
121. Blattner Andreas Emsbüren 3
122. Jerzy Klein Lębork-Mosty 5
123. Arkadiusz Jaworski Pieńsk 3
124. Krzysztof Rumik Losice 10
125. ZBIGNIEW MALEC WROCŁAW 2
126. Ciekański-Ciuruś Świnoujście 3
127. Piotr Milanowski Kraków 5
128. Adam Mocarski Dobra 5
129. Andrzej Woznica Łęczyce 5
130. A i H Nowakowscy Kalisz 5
131. Team Mazur Wrocław 5
132. Siegfried Lau Neümunster 5
133. Ana Lau Neümunster 5
134. DARIUSZ PIETRZYK STANISŁAWÓW 15
135. Andrzej ,Bartosz Wozniak Stargard 5
136. Gocyła Sławomir Gliniana Góra 4
137. Po Ra Pi Gąbin 2
138. Dariusz Zając Zielona Góra 10
139. karol przygoda świetlino4 3
140. Czechlowski Paweł Doruchów 5
141. Działak E & J Ostrzeszów 4
142. MARIUSZ KULETA RADOSZYCE 5
143. Borys Myk Kołobrzeg 6
144. Adrian Półtorak & Andrzej Cieślak Kaczkowice 19 5
145. Mirosław Filipkowski Rumia 5
146. Wiesław Kwiatkowski Turek 5
147. Michał Klasa Łeba 5
148. Stanisław Wakerman Malbork 5
149. Roman Gatkowski Poznań 3
150. Robert Malmon Kotarwice 5
151. Tarasiuk Jerzy 3 Łosice 5
152. Damian Plesiak Ustronie Morskie 5
153. Jan Bocheńczak Pyzówka 5
154. MARIUSZ SOROKOSZ Mettet 5
155. Jerzy Jung Zagrodno 43 5
156. Zbigniew Szymański Zielona Góra 5
157. WiL Styczeń Bejsce 5
158. Radosław i Edward Dajlid Kołczewo 5
159. piotr kaleja ostrzeszów 5
160. TEAM M&J RATHEIM 5
161. Roman Bajor Szwecja 2
162. Wolfram Kahl u Sohn Weißenfels 14
163. Dorota Kuźmińska Drawno 5
164. Agnieszka Frackowiak Polska 5
165. A i A Frąckowiak Bobrowniki 3
166. Henryk Joskowski Bożepole Małe 5
167. Marek Wróblewski Oddział 044 5
168. Robert Sulejewski Ożarów mazowiecki 5
169. Krzysztof Frączak Otmuchow 3
170. Mariusz Duch Rheinsheim 6
171. STANISŁAW STECIUK MIĘDZYRZEC PODLASKI 5
172. Dla Grażynki Wieleń 5
173. PAWEL SZTOBNICKI RIALA 5
174. Dorota Rosa Pakoslawice 2
175. Wiesław Kliks Chomecice 5
176. Beata i Zygmunt Jaskuła Gryfice 5
177. Bartosz Nawrocki - LOTERIA łuków 1
178. DAMIAN LEWANDOWSKI - LOTERIA KASZYCE MILICKIE 1
179. Bartosz Nawrocki - LOTERIA łuków 1
180. Rafał Pustuł - loteria Mękarzów 1
181. Krzysztof Adamus - loteria Mękarzów 1
182. Krystian Kahler Katowice 5
183. WALDEMAR URBAN NOWA WIEŚ GRODZISKA 5
184. OLA K NOWA WIEŚ GRODZISKA 1
185. Zygmunt Maśnica Zielona Góra 5
186. Krzysztof Kawaler Bielsko Biała 5
187. Adam Lis Lębork 5
188. Mariusz Chłopecki Połczyn Zdrój 5
189. Jan Ostrowski Sztudgard 5
190. Herman Beverdam Sportlaan 10
191. Artur Frąckowiak - loteria Modrzyca 1
192. Marek i Hubert Razik Orzechowo 6
193. Grzegorz Karpinski Sadlinki 5
194. mariusz rudalski boboszów 5
195. JACEK I GRAZYNA NIECIAG ANDRYCHOW 3
196. Bartosz Nawrocki Łuków 3
197. Rafał Grzybowski Szczecin 5
198. Dariusz Tkaczuk Łubowo 5
199. Olgierd Rusinek Pleszew 5
200. Andrzej Zawada Warszawa 3
201. Sławomir Ciążela ,, SPECTOS" GRYFINO 5
202. MIROSŁAW BŁASZCZAK GRYFINO 5
203. WALDEMAR BIS NAZWA : TEAM BIS-MARZOL-REPANÓW SZCZECIN - MIĘDZYZDROJE 5
204. Andrzej Kubandt Ełk 5
205. Dariusz Glaza Darłowo 6
206. Marek Styczeń Bejsce 5
207. PETER GERRITSEN MIĘDZYWODZIE 2
208. Jacob Poortvliet Surhuizum 5
209. Jacob en Antje Poortvliet. Surhuizum 5
210. Schulz Team Kościan 5
211. Marek Bagiński DYGOWO 2
212. Damian Lewandowski ŻMIGRÓD 1
213. EDYTKA & DARIUSZ KOWALSCY GRYFINO 5
214. Łukasz Młyński Chynowo 5
215. Yevheniy Gudz 2 Worms 5
216. Hartmut Rosner Lampertheim 5
217. Michał Blaszyk Poznań 10
218. PIWOWARCZYK ADRIAN I EWELINA MWG DOBCZYCE RACIECHOWICE 5
219. PIOTR-13 Kraków 5
220. Ryszard Jeleń Łunowo 5
221. GRZEGORZ Kocjan WOJCIESZYN 2
222. Ewa Sawczuk Legnica 2
223. Grządziel-Machnicki Złotoryja 5
224. Dariusz Gołębiewski Łąck 5
225. Kazimierz Lewandowski Duninówko 5
226. Łukasz Kijanka Koziegłowy 5
227. Zjawin-Gachowski LEGNICA 5
228. Przemysław Kulas Wykrot 139 5
229. TEAM DJT POLSKA 7
230. F.C.I. World Thailand Championship 2018 Thailand 5
231. Raicing Team Opole Opole 6
232. Stefan Maliszewski Słupsk 5
233. mariusz rudalski miedzylesie 5
234. Team Misiak Aldingen 5
235. Paweł Włosiński Bielsko-Biała 5
236. Team RATSCH Herne 6
237. Magda vel Kamyszek Warta Bolesławiecka 10
238. Michał Kłosowicz - Mariusz Karolczyk Pielgrzymka 4
239. Konieczny Arkadiusz Galewice 2
240. Rafał Gołębiewski Łąck 5
241. Konrad Maziarz Janów Lubelski 5
242. arkadiusz janikowski słupsk 3
243. Janusz Godzieba Świnoujście 3
244. Bogdan Rajewski Wapnica 2
245. Piotr i Daniel Grzelak Darłowo 7
246. Team Bylica Bylica 8
247. Zaborowski-Broma Legnica 5
248. SOŁTYSiAK ZBIGNIEW - BARTOSZAK MICHAŁ PIŁA 5
249. Marek, Marcin Rzepka Wola Rzędzińska 5
250. Henryk Eron Przyjaźń 5
251. Zbigniew Strzelec Łask 3
252. Adam Bolka Bracknell 4
253. Elizabeth & Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 5
254. Andrzej Raciborski Kałuszyn 5
255. JONAS-KRUK Główczyce 5
Total: 1124

Copyright © wgmistrzow.pl - All rights reserved